Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Stedelijke besturen

.

De Stedelijke Besturen dragen zorg voor de juiste vergunningen en ander contact met de gemeente in hun stad, het voorbereiden en organiseren van de opening en andere evenementen in hun stad tijdens de nacht van de fooi, het onderhouden van contact met deelnemende horecagelegenheden, het rondbrengen van drukwerk en andere zaken bij de horecagelegenheden. 

Hieronder ziet u een overzicht van de steden waar een stedelijk bestuur samengesteld is:

.

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Frederique van Eerten

Secretaris: Leontine Lensvelt

Penningmeester: Juli Faassen

PR-media: Milou de Mönnink

PR-Acquisitie: Jaime Speijer

PR-Acquisitie: Joep Schliekelmann

Horecaco 1: Maud Slippens

Horecaco 2: Jan Julius van der Woude

Groningen

Groningen@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Amber Chen

Secretaris: Pien van der Kolk

Penningmeester: Bente van Lokeren

PR-media: Aimée Portielje

PR-Acquisitie: Amber Chen & Pien van der Kolk

Horecaco 1: Fleur van der Molen

Horecaco 2: Hester Segaar

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Emma Boellaard

Secretaris: Paula Schilperoort

Penningmeester: Mila Severijns

PR-media: Anne-May Tio

PR-Acquisitie: Manouk Alderliesten

Hoofd Horeca: Lieke Hamelink

Horecaco 1: Fleur Vaandrager

Horecaco 2: Daphne van Meerwijk

Horecaco 3: Julie Mol

Wageningen & Nijmegen

wageningen@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Lieke Visser

Secretaris: Claartje Lingbeek

Penningmeester: Hannah van Dijk

PR-media: Naomi Reimes

PR-Acquisitie: Maret Hoogeboom

Horecaco 1: Evy de Kort

Horecaco 2: Maureen Witjes

Horecaco 3: Myrthe Jonker

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Dieuwer Keunen

Secretaris: Vita Marquenie

Penningmeester: Koen Hartmann

PR-media: Iza Zuijderwijk

PR-Acquisitie: Bobbie Alphenaar

Horecaco: Donna Janssen

Leiden & Den Haag

leiden@nvdf.nl | Facebook

 

Voorzitter: Gabrielle Beernink

Penningmeester: Robin Beaujean

PR-mediaNicole van der Weiden

PR-Acquisitie: Suzanne Barnasconi

Hoofd Horeca: Emmeline Couburgh

Horecaco 1: Pien van den Heuvel

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort meer informatie beschikbaar.

 

Maastricht

contact@nvdf.nl | Facebook

Maastricht wordt overgenomen door het Landelijke bestuur.

Voor vragen betreft Maastricht kunt u mailen naar: contact@nvdf.nl

Rotterdam

contact@nvdf.nl | Facebook

Rotterdam wordt overgenomen door het Landelijke Bestuur.

Voor vragen betreft Rotterdam kunt u mailen naar: contact@nvdf.nl