Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

De Stedelijke Besturen dragen zorg voor het organiseren van De Nacht van de Fooi in hun eigen stad. Waar nodig worden ze hierbij ondersteund door het Landelijk Bestuur.

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Lieve de Brauw
Secretaris: Roos Koning
Penningmeester: Bas van Hooijdonk
PR-Acquisitie: Rosalie Papendrecht
PR-Media: Sophie Markus
Hoofd Horecacoördinator: Stijn Vendrik
Horecacoördinator: Celine Wesselo
Horecacoördinator: Anna Hoek

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Ylana van Hout
Secretaris & Penningmeester: Charlotte de Jong
PR-Media: Anouk Corbeau
PR-Aqcuisitie: Jelle den Haas
Horecacoördinator: Floris Hoefsloot

Den Haag

denhaag@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Annemarie van Ommen
Secretaris: Claire Rudolphie
Penningmeester: Charlotte van Kleef
PR-Acquisitie: Iris van Weenen
PR-Media: Emma Cats
Hoofd Horecacoördinator: Hannah Franssen
Horecacoördinator: Arline Bronkhorst
Horecacoördinator: Esnart Soeters

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Samantha Pineda
Secretaris: Lex van Saane
Penningmeester: Jan Hidde Lavell
PR-Media: Josja Veul
Hoofd Horecacoördinator: Wim Goode
Horecacoördinator: Bloeme Groenewold

Groningen

groningen@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Abies Ugiagbe
Secretaris: Laura Wijnstra
Penningmeester: Kas van den Broek
PR-Acquisitie: Tim Vonk
Horecacoördinator: Hidde Nysingh

Leiden

leiden@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Ewoud Nysingh
Secretaris : Lotte Nietzman
Penningmeester: Suzanne Janson
PR-Acquisitie: Nina Meijer
PR-Media: Laurence Lippmann
Hoofd Horecacoördinator: Belle Blankevoort
Horecacoördinator: Ivo Verseput
Horecacoördinator: Jessie ter Meulen

Maastricht

maastricht@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Lieke Hoekman
Secretaris: Fleur Kerssemakers
Penningmeester: Laurien van de Weijer
PR-Acquisitie: Michelle Willems
PR-Media: Marlouk van Es
Horecacoördinator: Nina Verhoeven
Horecacoördinator: Hanneke de Jong
Algemeen: Sara Koldzic

Nijmegen

nijmegen@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter & secretaris: Eline Belt
Penningmeester: Hannah Helsloot
PR-Acquisitie: Heleen Curwiel
PR-Media: Mai Hoenjet
Horecacoördinator: Lola Berkelmans

Rotterdam

rotterdam@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter & secretaris: Thomas Guth
Penningmeester: Pim Somerwil
PR-Acquisitie: Maia Brons
PR-Media: Noëlle Krans
Horecacoördinator: Benedetta Garofalo

Tilburg

tilburg@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter & secretaris: Ralph Lardinois
Penningmeester & acquisitie: Gijs schoenmakers
PR-Media & acquisitie: Myrthe de Roover
Horecacoördinator: Iris Jansen

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Bas Smeitink
Secretaris: Noor van den Bos
Penningmeester: Gabriël Alting Siberg
PR-Acquisitie: Pauline van Sante
PR-Media: Cilia van Nierop
Hoofd Horecacoördinator: Céline Abeln
Horecacoördinator: Laura Niland
Horecacoördinator: Julia Scheffer

Wageningen

wageningen@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Julia Ackermans
Secretaris: Iris Mathar
Penningmeester: Amber Krukkeland
PR-Media: Iris Swart
Hoofd Horecacoördinator: Jaimy Adriaanse
Horecacoördinator: Anne Loos
Horecacoördinator: Gaëlle Boisset