Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Stedelijke besturen 2020-2021

.

De Stedelijke Besturen dragen zorg voor de juiste vergunningen en ander contact met de gemeente in hun stad, het voorbereiden en organiseren van de opening en andere evenementen in hun stad tijdens de nacht van de fooi, het onderhouden van contact met deelnemende horecagelegenheden, het rondbrengen van drukwerk en andere zaken bij de horecagelegenheden. 

Hieronder ziet u een overzicht van de steden waar een stedelijk bestuur samengesteld is:

.

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Julia Kengawe

Secretaris – Dionne van Hooijdonk

Penningmeester – Anne-Sofie van der Velden

PR-acquisitie – Sanne van den Berg

Horecaco 1 – Sanne Timmers

Horecaco 2 – Noor Lutz

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Geert huisman

Secretaria – Noëlle Schuijtvlot

Penningmeester – Louise Klomberg

PR-media – Anne Braaksma

PR-acquisitie – Marijn Gerhardt-Hansen

PR-acquisitie – Tijn van Rooij

Horecaco 1 – David Gilsing

Horecaco 2 – Nienke de Vos

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Julie van Hengel

Secretaris – Julie Keunen

Penningmeester – Marell Zengerink

PR-media – Merel Meijer

PR- acquisitie – Wischa Visser

PR-acquisitie – Noortje Severeijns

Hoofd Horecaco – Julie Toutenhoofd

Horecaco 1 – Julie van Logtestijn

Horecaco 2 – Merel van der Valk

Horecaco 3 – Charlotte van der Peijl

Groningen

groningen@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Loes Kooimans

Secretaris – Annick Blauw

Penningmeester – Bente Steunenberg

PR-media – Hiske Brink

PR-acquisitie – Marit Elswijk

Horecaco 1 – Alexandra Osinga

Horecaco 2 – Noëlle Beute

Horecaco 3 – Anne Schelfout

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Fleur van den Bogaert

Secretaris – Floor Borstlap

Penningmeester – Wijnand Ketellapper

PR-media – Tessa van der Hulst

PR-acquisitie – Stefan de Heer

Horecaco 1 – Roemer Kamper

Horecaco: Donna Janssen

Leiden & Den Haag

leiden@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Oekje van Asten

Secretaris – Charlotte de Roos

Penningmeester – Julia van der Post

PR-media – Janneke Breekveldt

PR-acquisitie – Anna Morsink

PR-acquisitie – Demi Pluim

Horecaco 1 – Fiene Buijs

Horecaco 2 – Cato Brillenburg

Horecaco 3 – Fien van der Struijs

Wageningen

wageningen@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Noa van Rheeden

Secretaris – Mare Baas

Penningmeester – Tara Amesz

PR-media – Michelle van Eersel

PR-acquisitie – Fleur de Brouwer

Horecaco 1 – Abigail van de Tuijn

Horecaco 2 – Vera de Wit

Voor vragen betreft Groningen kunt u mailen naar: contact@nvdf.nl

Rotterdam

rotterdam@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter – Floor Vogels

Secretaris – Emma Voeten

Penningmeester – Bente Sommeling

PR-media – Emma Hakkers

PR-acquisitie – Jet van Vliet

Horecaco 1 – Louise Giezeman

Horecaco 2 – Alet Meijer

Horecaco 3 – Stephanie van Horn

Voor vragen betreft Rotterdam kunt u mailen naar: contact@nvdf.nl