Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Stedelijke besturen

.

Momenteel zijn de sollicitaties bezig voor de stedelijke besturen van 2019. Elk stedelijk bestuur bestaat uit 4 tot 8 functies. De stedelijke besturen dragen zorg voor de juiste vergunningen en ander contact met de gemeente in hun stad, het voorbereiden en organiseren van de opening en andere evenementen in hun stad tijdens de nacht van de fooi, het onderhouden van contact met deelnemende horecagelegenheden, het rondbrengen van drukwerk en andere zaken bij de horecagelegenheden. 

Hieronder ziet u een overzicht van de steden waar een stedelijk bestuur samengesteld is:

.

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Groningen

contact@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

 

Wageningen

wageningen@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Maastricht

maastricht@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Nijmegen

nijmegen@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Leiden & Den Haag

leiden@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Den Bosch

denbosch@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Rotterdam

rotterdam@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Tilburg

contact@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Breda

breda@nvdf.nl |

Binnenkort sollicitaties.