Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen 2019 gezocht!
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nacht van de Fooi is op zoek naar stedelijke besturen!!

 

Heb jij altijd al in een gezellig en hecht bestuur willen zitten? Heb jij je altijd al in willen zetten voor meerdere ontwikkelingsprojecten? Vind je het leuk om een evenement te organiseren? Twijfel dan niet langer en solliciteer! Je kunt solliciteren door je CV en motivatiebrief te sturen naar contact@nvdf.nl (deadline 1 november 2018).

Als Stedelijk Bestuur draag je samen met elkaar zorg voor het organiseren van De Nacht van de Fooi in je eigen stad. Waar nodig wordt je hierbij ondersteund door het Landelijk Bestuur. Je gaat samen met jouw bestuur ervoor zorgen dat De Nacht van de Fooi in jouw stad een succes wordt! Voor meer informatie: zie de informatiebrochure onderaan de pagina!

 

Wij zijn opzoek naar stedelijke besturen in de onderstaande steden:

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Groningen

contact@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

 

Wageningen

wageningen@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Maastricht

maastricht@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Nijmegen

nijmegen@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Leiden & Den Haag

leiden@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Den Bosch

denbosch@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Rotterdam

rotterdam@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Tilburg

contact@nvdf.nl | Facebook

Binnenkort sollicitaties.

Breda

breda@nvdf.nl |

Binnenkort sollicitaties.